  0216 606 03 52    

Hakkımızda


Disiplinli ve çağdaş teknolojiyi takip eden yenilikçi bir anlayışla hareket eden Arge Yazılım, tüm ürün ve hizmetlerinde en iyi olmak için çalışmalarına devam ediyor.
Arge Yazılım, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermiş, sürekli geliştirdiği ürün ve hizmetlerle küçük ve orta ölçekli firmalar da dahil olmak üzere değişik sektörlere çözümler getirmiştir.
Temel prensibimiz; kaliteli, güvenilir, esnek ve kullanımı kolay çözümler üretip, hızlı ve nitelikli eğitim sunarak müşterilerinin bilişim teknolojilerinden en yüksek verimi elde etmelerini sağlamaktır.
Firmamız, bilişim sektöründe hizmet vermek üzere yılların bilgi birikimi tecrübesiyle özenli ve disiplinli çalışmasının bir sonucu olarak 1998 yılında kurulmuştur.

Misyonumuz:Sürekli eğitimlerle kendini geliştiren dinamik ekibimizle profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir ve yüksek kaliteli hizmetler sunarak müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyonumuz:Bilişim teknolojisi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda, oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Hizmetlerimiz PC, Çevre birimleri, PC bileşenleri (OEM), ağ ve iletişim ürünleri, tüketim, yazılım ve tüketici elektroniği ürünleri satış, bakım, onarım, uprade işlemleri.ADSL internet hizmetleri, network çözümleri, server sistemleri satışı, ticari muhasebe programları, web sitesi ve portal tasarımı, bakım, onarım, uprade işlemleri
Programlama, Software (yazılım) Lisans temin, satış ve desteği.


Arge Yazılım ve Bilgisayar

E-Mail Bülteni